O NAS

 
Działamy, aby dać satysfakcję naszym klientom, dostarczając produkty w pełni zaspokajające ich potrzeby z zakresu mody i stylowego wizerunku z zachowaniem niskich cen.


W naszych sklepach dostępna jest odzież:

- znanych renomowanych światowych marek, pochodząca z najbogatszych krajów UE- głównie Anglii i Norwegii.

W konkurencyjnych cenach - każdego kolejnego dnia po dostawie obniżamy sukcesywnie ceny, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Z nowych sezonowych kolekcji - w każdym z naszych sklepów co tydzień dokonujemy całkowitej wymiany towaru na nowy, jednocześnie gwarantujemy zatowarowanie sklepu w odzież stosowną do aktualnej pory roku.

Niepowtarzalna - w dniu dostawy, w każdym ze sklepów detalicznych nasi Klienci mają szeroki wybór odzieży różnego rodzaju w ilości od 5000 do 15000 sztuk. Każdy oferowany przez nas egzemplarz jest oryginalny i wyjątkowy.
 

JESTEŚMY DLA CIEBIE JEŻELI:

 
, nie podążasz za tłumem i szukasz swojego indywidualnego stylu. Korzystając z oferty sieci naszych sklepów możesz mieć pewność, że Twoje kompozycje będą niebanalne. Dajemy gwarancję unikalności twoich ubrań i dodatków - nikt nie będzie w stanie ich skopiować.

na najwyższym światowym poziomie. Oferujemy nie tylko znane marki ale również najwyższą jakość wykonania w bardzo atrakcyjnych cenach. Odzież sprzedajemy głównie w przeliczeniu na kilogramy, a z każdym kolejnym dniem oddalającym dzień dostawy, zmniejszamy cenę jednostkową, czyniąc naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. W większości sklepów 6-tego dnia po dostawie stosujemy cenę 1zł/sztukę.

Lubisz dreszczyk emocji! Decydując się na zakupy w Szmizjerce nigdy nie wiesz jaki unikat znajdziesz tym razem. Pamiętaj, że znalezienie wymarzonej rzeczy światowej sławy projektanta jest możliwe zwłaszcza u nas. Wyszukanie prawdziwej perełki wśród odzieży czy dodatków budzi w naszych Klientach duże emocje.

opartą na detalicznej sprzedaży odzieży używanej. Dzięki częstym i całkowitym wymianom towaru w naszej sieci, masz pewność, że zaopatrując swój sklep w Szmizjerce oferowane przez Ciebie produkty będą różnorodne, modne, pełnowartościowe i świetnej jakości. Ty również możesz zmieniać swój asortyment w każdym tygodniu. Chcemy aby Twój klient był zadowolony, co z pewnością przyczyni się do rozwoju Twojej Firmy.
 
 
 

DOŁĄCZ DO NAS!

- jeśli chcesz zostać Klientem „Szmizjerki”, odwiedź nas w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Adresy sklepów, godziny otwarcia oraz dni dostaw znajdziesz w zakładce SKLEPY »

- jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami tworzyć markę ,,Szmizjerka” skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki PRACA »


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!