AKTUALNOŚCI

Niedziela Handlowa

Kochani, 

W najbliższą niedzielę, tj. 25 marca NIEDZIELA HANDLOWA.

Oznacza to, że w tym dniu WSZYSTKIE nasze sklepy będą otwarte. 

 

To dobra okazja, żeby bez pośpiechu w natroju 

świątecznym kupić sobie "coś wyjątkowego" .

 

  1

 Augustów

Wojska Polskiego 40D

9:00 – 14:00

2

Biała Podlaska

Reformacka 4

 9:00 – 14:00

 

3

Biała Podlaska

Janowska 14

 9:00 – 14:00

 

4

Bielsk Podlaski

Mickiewicza 34 B

 9:00 – 14:00

 

5

Biłgoraj

Długa 67

 9:00 – 14:00

 

6

Ciechanowiec

Mickiewicza 33

 9:00 – 14:00

 

7

Ciechanów

Warszawska 21/23

 9:00 – 14:00

 

8

Ełk

Armii Krajowej 36

 9:00 – 14:00

 

9

Ełk

Słowackiego 3

 9:00 – 14:00

 

10

Garwolin

Krótka 8

 9:00 – 14:00

 

11

Giżycko

Smętka 6A

 9:00 – 14:00

 

12

Gołdap

Królewiecka 2A

 9:00 – 14:00

 

13

Grajewo

Niepodległości 3A

 9:00 – 14:00

 

14

Grodzisk Mazowiecki

Sienkiewicza 45

 9:00 – 14:00

 

15

Grójec

Piłsudskiego 15/16

 9:00 – 14:00

 

16

Kraków

Osiedle Piastów 21

 10:00 – 15:00

 

17

Legionowo

Jagiellońska 18

 9:00 – 14:00

 

18

Lublin

Nadstawna 2

 9:00 – 15:00

 

19

Łapy

Główna 2

 9:00 – 14:00

 

20

Łochów

Długa 21

 9:00 – 14:00

 

21

Łomża

Dworna 5

 9:00 – 14:00

 

22

Łomża

Wyszyńskiego 30

 09:00 – 15:00

 

23

Łosice

Rynek 3

 9:00 – 14:00

 

24

Łowicz

Aleje Sienkiewicza 60 B

 9:00 – 14:00

 

25

Łuków

Piłsudskiego 9

 9:00 – 14:00

 

26

Mińsk Mazowiecki

Warszawska 106 A

 9:00 – 14:00

 

27

Mińsk Mazowiecki

Warszawska 114 B

 9:00 – 14:00

 

28

Mława

Narutowicza 1 A

 9:00 – 14:00

 

29

Nowy Dwór Maz.

Warszawska 3 U

 9:00 – 14:00

 

30

Olecko

11-go Listopada 2/1 U

 9:00 – 14:00

 

31.

Olkusz Króla Kazimierza Wielkiego 24

  9:00 - 14.00

 

32

Ostrołęka

Bogusławskiego 24

 9:00 – 14:00

 

33

Ostrołęka

Fieldorfa 13A

 9:00 – 14:00

 

34

Ostrołęka

Kopernika 17

 9:00 – 14:00

 

35

Ostrów Mazowiecka

Słowackiego 1

 9:00 – 14:00

 

36

Płock

Kobylińskiego 4

 9:00 – 14:00

 

37

Płońsk

Grunwaldzka 31

 9:00 – 14:00

 

38

Radomsko

Krakowska 29/37

 10:00 – 15:00

 

39

Siedlce

Świrskiego 46

 9:00 – 14:00

 

40

Siemiatycze

Słowiczyńska 4

 9:00 – 14:00

 

41

Sochaczew

Traugutta 8

 9:00 – 14:00

 

42

Sokołów Podlaski

Magistracka 1

 9:00 – 14:00

 

43

Suwałki

Noniewicza 85

 9:00 – 14:00

 

44

Suwałki

Sejneńska 1

 9:00 – 14:00

 

45

Świdnik

Niepodległości 7

 9:00 – 15:00

 

46

Warszawa

Ul.al. Wojska Polskiego 41/107

 9:00 – 14:00

 

47

Warszawa

Targowa 20 A

 9:00 – 14:00

 

48

Warszawa

Kijowska 11

 9:00 – 14:00

 

49

Warszawa

Aleje Jerozolimskie 11/17

 10:00 – 16:00

 

50

Warszawa

Al. St. Zjednoczonych 72

 9:00 – 14:00

 

51

Warszawa

Bohaterów Warszawy 11

 9:00 – 14:00

 

52

Warszawa St. Wojciechowskiego 41  9:00 - 14.00  

53

Warszawa

Grójecka 74

 9:00 – 14:00

 

54

Warszawa

Odyńca 73

 9:00 – 14:00

 

55

Warszawa

Okrzei 34

 9:00 – 14:00

 

56

Warszawa

Wąwozowa 17/19

 10:00 – 16:00

 

57

Warszawa

Żelazna 82/84

 9:00 – 14:00

 

58

Węgorzewo

Zamkowa 23

 9:00 – 14:00

 

59

Węgrów

Rynek Mariacki 26

 9:00 – 14:00

 

60

Wołomin

Kościelna 61 B

 9:00 – 14:00

 

61

Wysokie Mazowieckie

Jagiellońska 17

 9:00 – 14:00

 

62

Wysokie Mazowieckie

Mystkowska 3

 9:00 – 14:00

 

63

Wyszków

Pułtuska 27

 9:00 – 14:00

 

64

Zambrów

Białostocka 3

 9:00 – 14:00

 

65

Zambrów

Kościuszki 35

 9:00 – 14:0


Zapraszamy serdecznie!