AKTUALNOŚCI

Już jest!

W naszych sklepach pojawiła się NOWA ZIMOWA KOLEKCJA

 

Listopad, pierwsze przymrozki i opady śniegu, jesteście już gotowi do nadejścia zimy?
Bo my w zupełności! A na co stawiamy tej zimy? Jak zwykle na najnowsze trendy pochodzące od światowych projektantów. 

 

     Mnóstwo nowości, przyjemna stonowana kolorystyka, z delikatnym pazurem. To właśnie znajdziecie w nowym asortymencie Szmizjerki. Zastanawiacie się, jakie kolory królują? Przede wszystkim czerwień z kroplą różu, dodająca charakteru i skupiająca uwagę wszystkich dookoła. Zieleń oraz limonka, które świetnie się komponują w połączeniu z mocnymi kolorami. Oraz ponadczasowe kolory czyli granat, czerń i przeróżne odcienie szarości. Jesteście gotowi na taką dawkę  nowych, modowych inspiracji?!

 

      Poza kolekcją damską, wśród najmodniejszych trendów, tej zimny odnajdziecie także wspaniałe ubrania dla mężczyzn oraz dzieci!
 

ale nie tylko....


Ważnym elementem każdej stylizacji są także buty, czapki, szale, rękawiczki i torebki, których mamy w sklepach tysiące! Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy wszystkich do obserwowania naszego Fan page na Facebooku, oraz nasz profil na Instagramie. Znajduje się tam mała cząstka tego, co posiadamy w naszych sklepach. Codziennie zamieszczamy tam zdjęcia naszego bieżącego asortymentu, a także informacje o cenach i obowiązujących promocjach. 

Przypominamy także, że na stronie Szmizjerki jest możliwość dołączenia do NEWSLETTERA(opcja ta znajduje się po lewej stronie). Dzięki czemu będziecie z nami na bieżąco!

Serdecznie zapraszamy!:)