AKTUALNOŚCI

Jesienna Kolekcja

Kochani Szmizjerkowicze, z wielką przyjemnością informujemy, że w sprzedaży mamy już KOLEKCJĘ JESIENNĄ. 

 

       Wrzesień niesie za sobą skoki temperetury, co zmusza nas do zakładania coraz cieplejszych ubrań. Wraz z tym zmienia się zawartość naszej szafy, a także kolory przewodnie.  Dlatego pragniemy, dostarczyć Wam asortyment dostosowany do Waszego indywidualnego gustu. Naszym celem jest zapewnić Wam wszystko, czego potrzebujecie, w wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie!

 

        W naszym asortymencie Jesiennym, mamy wiele nowości, pochodzących ze świata mody. W sprzedaży z kolekcji jesiennej posiadamy liczne płaszcze, kurtki, bomber, swetry, sportową odzież termiczną a także wiele, wiele innych rzeczy. Dodatkowo liczne akcesoria, a także buty. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, posiadamy odzież damską, męską oraz dziecięcą. 

 

        Zachęcamy wszystkich do obserwowania naszego Fan page na Facebooku. Znajduje się tam przynajmniej cząstka tego, co posiadamy w naszych sklepach. Zamieszczamy tam zdjęcia naszych ubrań, dzięki czemu jesteście na bieżąco z obecnym asortymentem! Są tam także informacje dotyczących aktualnych promocji.

 

         Przypominamy, że na stronie Szmizjerki jest możliwość dołączenia do tzw. newslettera(opcja znajduje się na dole po lewej stronie). Będziecie Państwo informowani na bieżąco o nowościach na stronie, aktualnościach czy nowo otwieranych sklepach.

Serdecznie zapraszamy!:)

Oto kilka naszych jesiennych propozycji:)