AKTUALNOŚCI

Niedziela handlowa

                                                                             

 

Droga Klientko! Zdając sobie sprawę, jak bardzo jesteś zajęta w okresie przedświątecznym, ile jest na Twojej głowie i ile musisz zorganizować, otwieramy dla Ciebie wszystkie sklepy

w NIEDZIELĘ HANDLOWĄ, tj. 18.12.2016.

 

Niedziela handlowa to dobra okazja abyś spokojnie, bez pośpiechu, mogła zrobić ostatnie zakupy.  Czy to kreacja świąteczna czy sylwestrowa, na pewno znajdziesz ją u nas. :)

 Niezmiennie kreujemy styl i odmieniamy wizerunek! 

Poniżej informacja w jakich godzinach otwarte będą sklepy w poszczególnych miastach. Znajdź sklep najbliższy swojemu miejscu zamieszania i przekonaj się jakim asortymentem dysponujemy:)


Zapraszamy :)

 

 

1

Augustów

Wojska Polskiego 40 D

 9:00 – 14:00 

2

Biała Podlaska

Reformacka 4

 9:00 – 14:00

3

Biała Podlaska

Janowska 14

 9:00 – 14:00

4

Bielsk Podlaski

Mickiewicza 34 B

 9:00 – 14:00

5

Biłgoraj

Długa 67

 9:00 – 14:00

6

Ciechanowiec

Mickiewicza 33

 9:00 – 14:00

7

Ciechanów

Warszawska 21/23

 9:00 – 14:00

8

Ełk

Armii Krajowej 36

 9:00 – 14:00

9

Ełk

Słowackiego 3

 9:00 – 14:00

10

Garwolin

Krótka 8

 9:00 – 15:00

11

Giżycko

Smętka 6A

 9:00 – 14:00

12

Gołdap

Królewiecka 2A

 9:00 – 14:00

13

Grajewo

Niepodległości 3A

 9:00 – 14:00

14

Grodzisk Mazowiecki

Sienkiewicza 45

 9:00 – 14:00

15

Grójec

Piłsudskiego 15/16

 9:00 – 14:00

16

Kraków

Osiedle Piastów 21

 10:00 – 15:00

17

Legionowo

Jagiellońska 18

 9:00 – 14:00

18

Łapy

Główna 2

 9:00 – 14:00

19

Łochów

Długa 21

 9:00 – 14:00

20

Łomża

Dworna 5

 9:00 – 14:00

21

Łomża

Wyszyńskiego 30

 10:00 – 15:00

22

Łosice

Rynek 3

 9:00 – 14:00

23

Łowicz

Aleje Sienkiewicza 60 B

 9:00 – 14:00

24

Łuków

Piłsudskiego 9

 9:00 – 14:00

25

Mińsk Mazowiecki

Warszawska 106 A

 9:00 – 14:00

26

Mława

Narutowicza 1 A

 9:00 – 14:00

27

Nowy Dwór Maz.

Warszawska 3 U

 9:00 – 14:00

28

Olecko

11-go Listopada 2/1 U

 9:00 – 14:00

29

Ostrołęka

Bogusławskiego 24

 9:00 – 14:00

30

Ostrołęka

Kopernika 17

 9:00 – 14:00

31

Ostrów Mazowiecka

Słowackiego 1

 9:00 – 14:00

32

Płock

Kobylińskiego 4

 9:00 – 14:00

33

Płońsk

Grunwaldzka 31

 9:00 – 14:00

34

Radomsko

Krakowska 29/37

 10:00 – 15:00

35

Siedlce

Świrskiego 46

 9:00 – 14:00

36

Siemiatycze

Słowiczyńska 4

 9:00 – 14:00

37

Skierniewice

Lelewela 6

 9:00 – 14:00

38

Sochaczew

Traugutta 8

 9:00 – 14:00

39

Sokołów Podlaski

Magistracka 1

 9:00 – 14:00

40

Suwałki

Noniewicza 85

 9:00 – 14:00

41

Suwałki

Sejneńska 1

 9:00 – 14:00

42

Świdnik

Niepodległości 7

9:00 – 16:00

43

Warka

Armii Krajowej 3

 9:00 – 14:00

44

Warszawa

Targowa 20 A

 9:00 – 14:00

45

Warszawa

Kijowska 11

 9:00 – 14:00

46

Warszawa

Aleje Jerozolimskie 11/17

 10:00 – 15:00

47

Warszawa

Al. St. Zjednoczonych 72

 9:00 – 14:00

48

Warszawa

Bohaterów Warszawy 11

 9:00 – 14:00

49

Warszawa

Grójecka 74

 9:00 – 14:00

50

Warszawa

Odyńca 73

 9:00 – 14:00

51

Warszawa

Okrzei 34

 9:00 – 14:00

52

Warszawa

Wąwozowa 17/19

 9:00 – 14:00

53

Warszawa

Żelazna 82/84

 9:00 – 14:00

54

Węgorzewo

Zamkowa 23

9:00 – 15:00

55

Węgrów

Rynek Mariacki 26

 9:00 – 14:00

56

Wołomin

Kościelna 61 B

 9:00 – 14:00

57

Wysokie Mazowieckie

Jagielońska 17

 9:00 – 14:00

58

Wysokie Mazowieckie

Mystkowska 3

 9:00 – 14:00

59

Wyszków

Pułtuska 27

 9:00 – 14:00

60

Zambrów

Białostocka 3

 9:00 – 14:00

61

Zambrów

Kościuszki 35

 9:00 – 14:00